برنامه یادآوری تولد

برنامه یادآوری تولد

شکی نیست که وجود برخی از افراد برای ما بسیار گرانبها است و روز تولد آنها برای ما مهم است. اگر این روز را به دلیل درگیری ها و مشغله های کاری فراموش کنیم، برای ما ناخوشایند است اما اما اصلاً نگران نباشید! ما با  برنامه یادآوری تولد به شما کمک می کنم که هرگونه تولد و مناسبت را به خاطر بسپارید.

مطالب مرتبط: نرم افزار حسابداری ارزان قیمت

چه چیزی را می خواهید به یاد بیاورید؟ 

بی شک افراد زیادی دور و بر شما قرار دارند که دلتان می خواهد حتما سالروز تولدشان را به آن ها تبریک بگویید و اصلا دلتان نمی خواهد چنین روزی را از یاد ببرید. برای اینکه روز مورد نظر را حتما به خاطر بسپارید، ابتدا وارد سایت چالاک آپ شوید و برنامه چالاک را دانلود و در سیستم خود نصب کنید این برنامه به راحتی نصب می شود و در صورتی که برای شما سخت بود با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی و یا برنامه را برای شما نصب کنند.

نکتۀ قابل ذکر این است که می توانید به چند صورت ارسال پیغام را تنظیم کنید. در این برنامه، شما این امکان را دارید که هم برای شخص مورد نظرتان تبریک ارسال کنید و هم از یادآور برنامه بخواهید تاریخ مورد نظر را فقط به شما یادآوری کند یا بخواهید که پیغام مربوطه را در روز خاص مد نظرتان، برای شخص مربوطه ارسال کند و به شما نیز اطلاع بدهد که پیغام مربوطه فرستاده شده است.

برنامه یادآوری تولد و مناسبت ها
برنامه یادآوری تولد و مناسبت ها

ارسال پیغام های تبریک تولد

در برنامه یادآوری تولد چالاک، می توانید برای کسی که دوستش دارید پیام ارسال کنید. و یا فقط تاریخ تولد را به شما یادآوری کند تا خودتان به فرد مورد نظر تبریک بگویید. همچنین برنامه چالاک این بستر را برایتان فراهم آورده است تا در ستونی خاص، پیغام دلخواه خود را با زبان و احساسات درونی تان بنویسید و در تاریخ مد نظر برای فرد مورد علاقه تان ارسال کنید.

پیام تبریک تولد 

آیا تابحال به خاطر فراموش كردن تولد از همسر، بچه ها دوستان و یا آشنایان خجالت زده شده اید؟ امروز نرم افزاری را به شما معرفی می كنیم كه این مشكل را برای همیشه حل خواهد كرد. نرم افزار یادآوری تولد چالاک برنامه ای برای کامپیوتر است كه به شما كمك می كند تا با تنظیم یادآوری ها، تولد همسر و فرزندان، آشنایان و دوستان را هرگز فراموش نكنید.

این نرم افزار از یک آهنگ ملایم برای نوتیفکیشن ها استفاده می کند و در صبح روز تولد هشدار آن بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما نمایش داده می شود. حتی وقتی که سیستم شما خاموش است این برنامه یادآور تولد، بر اساس زمان تنظیم شده پیام تولد را به دوستان و آشنایان و مشتریان شما می فرستد.

نرم افزار یادآور تولد چالاک به شما عزیزان اجازه می دهد تا هنگام رسیدن تولد مخاطبین به راحتی و بدون اینکه تولد آن ها را فراموش کنید به آن ها تبریک بگویید. تبریک تولد، تولد نوزاد ، سالگرد ازدواج خود و دوستان از قابلیت اصلی این برنامه به شمار می رود.

این برنامه دارای تقویم شخصی است که قابلیت تنظیم یادآوری های مختلف را دارد. این نرم افزار اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولد دوستان و عزیزان و … که شما از قبل به سیستم خود داده اید را به  را به راحتی برای شما به نمایش خواهد گذاشت.

شما می توانید لیستی از مخاطبین خود تهیه نموده و به آسانی آن ها را اضافه نمایید. این برنامه یادآور تولد روی سیستم عامل ویندوز نصب می شود و از ویندوزهای 7 و 8 و 10 پشتیبانی می کمد.

بهترین نرم افزار یادآور تولد برای کامپیوتر
بهترین نرم افزار یادآور تولد برای کامپیوتر

نرم افزار یادآور تولد برای ویندوز

اگر به دنبال راهی برای به خاطر آوردن تولد دوستان و آشنایان هستید و نمی توانید در محیط کاری زیاد از گوشی همراه استفاده کنید این برنامه مخصوص ویندوز است و می توانید به راحتی آن را نصب کنید و تولد تمامی دوستان و آشنایان را در آن ذخیره کنید تا در موقع تعیین شده آن را به شما یادآوری کند و یا پیام تبریک را تنظیم کنید تا در وقت تعیین شده برای آن ها پیامک تولد ارسال کند.

اکثر برنامه های موجود در فروشگاه Google Play یا iOS Appstore منحصراً برای سیستم عامل های تلفن همراه ساخته شده اند. اما می توانید از این برنامه بر روی دستگاه های ویندوز استفاده کنید.

نرم افزار یادآور تولد برای ویندوز
نرم افزار یادآور تولد برای ویندوز

نرم افزار یادآوری تولد چالاک

برنامه یادآوری تولد چالاک تمام توان خود را به کار بسته که فرهنگ مهربانی را گسترش دهد و هیچ جایی برای فراموشی باقی نگذارد. این نرم افزار یک زنگ هشدار دائمی و یک یادآور همیشگی است که ذهن هوشمند شما باقی می ماند و اجازه نمی دهد که مهم ترین روزهای زندگی تان را از یاد ببرید. با این برنامه تمام روزهای مهم زندگی شما یادآوری خواهد شد.

زندگی پر از اتفاقات غیرمنتظره است و این امکان برای ما وجود دارد که زمان زیادی را در میان جمعیت بگذرانیم و در میان افراد مختلف وقت بگذرانیم! یادمان باشد که از طریق همین خاطرات است که قلب هایمان به هم می پیوندد و به هم نشان می دهیم که چقدر برای هم ارزشمند هستیم.

به یاد داشته باشید که گاهی اوقات برای نشان دادن عشق خود به افراد زندگی خود نیازی به انجام کارهای عجیب و غریب نداریم، اما گاهی اوقات یک پیام عاشقانه، یک کلمه عاشقانه، یک دوستت دارم، می تواند جادو کند و قلب ما را شاد و خوشحال کند.

به یاد داشته باشید که گاهی اوقات تنها گفتن چند کلمه می تواند پیوند بین ما را تقویت کند. انسان ها به محبت زنده اند و واژه ها نیز ساحره ای برای بیشتر نگه داشتن این زنده ماندن! با برنامه چالاک این حلقه های وابستگی را محکم تر کنید و هیچ روز مهمی را از یاد نبرید.

نرم افزار یادآوری تولد چالاک
نرم افزار یادآوری تولد چالاک

نتیجه گیری 

برنامه یادآوری تولد چالاک با رابط کاربری ساده و در عین حال موثر خود محبوبیت زیادی کسب کرده است. یکی از بهترین برنامه های یادآور تولد، نرم افزار یادآور تولد چالاک است که برای کامپیوتر و ویندوز 7 ، 8 و 10 می باشد.

همانطور که در بالا ذکر کردیم این برنامه روی کامپیوتر نصب می شود و قابلیت یادآوری و ارسال پیامک را دارد. امیدوارم با دانلود این برنامه بتوانید دوستان و همکاران و آشنایان خود را با به یاد داشتن تولد آن ها خرسند کنید.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *