نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر، یک نرم افزار ساده و در عین حال بسیار مفید می باشد. با استفاده از این نرم افزار مغازه ها و بیزینس داران کوچک می توانند با وارد کردن چک های صادر شده توسط خودشان، یا چک های مشتریان برای خود یک بانک اطلاعاتی ساخته و به راحتی به جستجوی چک های مورد نظر بپردازند.

شما می توانید برای هر چک، مبلغ مورد نظر، تاریخ چک، در وجه شخص و … را یادداشت کنید تا جستجو برای شما آسان تر گردد. و یادآوری و زمان وصول چک را فعال کرده و توضیحات را در کپشن نوشته تا در زمان مشخص وصول چک را به شما گزارش دهد.

دانلود نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

معرفی نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

نرم افزار مدیریت چک یکی از ویژگی های بسیار کاربردی در نرم افزار چالاک است که برای مدیریت چک های صادره و دریافتی بسیار مفید است.

نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر برای همه کسب و کارهایی که در مدیریت چک های دریافتی و یا صادر شده خود دچار مشکل هستند و قادر به مدیریت آنها به روش های معمول نیستند، بسیار مناسب است.

ممکن است شما چند چک دریافتی از مشتریان در اختیار داشته باشید و تعدادی از آنها را در ارتباط با برخی هزینه ها خرج کنید. یا چند چک صادر شده داشته باشید که باید در موعد مقرر تامین موجودی شوند.

اگر تعداد این چک های دریافتی یا صادر شده زیاد باشد، چگونه می توانید آنها را مدیریت کنید؟ چگونه می توانید از زمان وصول آنها چند روز زودتر از موعد چک مطلع شوید؟ قطعا به خاطر سپردن یا ثبت در سررسید روش خوبی برای حل این مشکل نمی تواند باشد. این مشکل به راحتی و در نرم افزار یادآوری چک حل شده است. شاید بپرسید چگونه؟

مطالب مرتبط: نرم افزار ارسال پیام از طریق کامپیوتر

دانلود نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

معرفی نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر
معرفی نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

حل مشکل فراموش کردن چک ها با نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر رایگان

بعد از ثبت اطلاعات چک صادر شده، براساس تنظیمات اعمال شده می توانید تعیین کنید که سیستم چند روز مانده به تاریخ وصول چک، با اعلان با نوتیفیکیشن به شما و یا مشتری مشخص شده از طرف شما، پیام ارسال کند.

پیام های اطلاع رسانی سررسید چک های دریافتی از مشتریان هم چند روز قبل می تواند به مشتری به صورت خودکار و از طریق پیامک ارسال شود. به این ترتیب خواهید توانست تمامی چک های دریافتی یا صادر شده را به راحتی مدیریت کنید.

دانلود نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

ویژگی های نرم افزار یادآوری سررسید چک

بهترین کاربرد انواع نرم افزار مدیریت چک، یادآوری کردن به شما در خصوص موعد سررسید چک های صادره و دریافتی است. تمام شرکت ها و کسب و کارها، دارای گردش مالی هستند. خرید و فروش هایی که در این کسب و کارها اتفاق می افتد معمولا با چک و اسناد مختلف می باشد.

اگر شما معاملات مالی خود را با چک، سفته و … انجام می دهید باید تاریخ دقیق سررسید آن ها را به خاطر بسپارید تا دچار مشکلاتی از جمله برگشت چک نشوید. متاسفانه بسیاری از مدیران و صاحبین کسب و کار، به دلیل مشغله های مالی این موضوع را فراموش می کنند و اعتبارشان به خطر می افتد.

ویژگی های نرم افزار یادآوری سررسید چک
ویژگی های نرم افزار یادآوری سررسید چک

نرم افزار مدیریت چک چالاک 

برند چالاک یکی از برندهای مطرح در زمینه طراحی انواع نرم افزار کامپیوتری می باشد که نرم افزار یادآوری چک، نرم افزار مدیریت کارهای روزانه، نرم افزارهای حسابداری و … جزو نمونه کارهای موفق این شرکت محسوب می شود.

با استفاده از نرم افزار مدیریت چک چالاک می توانید حساب های بانکی و صندوق را به راحتی مدیریت کنید و امکان تعریف حساب بانکی جدید نیز وجود دارد. همچنین قابلیت ثبت وضعیت چک از جمله پاس شده، ابطال شده یا برگشتی را خواهید داشت.

دانلود نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

در برخی از مواقع لازم است که چک های دریافتی را به چک های پرداختی تغییر حالت دهیم. این موضوع به کمک نرم افزار مدیریت چک چالاک امکان پذیر می باشد.

ویرایش اسناد انتقالی، ویرایش یادآورها و هشدارها از دیگر مزایای این نرم افزار می باشد. اگر بخواهید پروفایل شرکت یا فروشگاه را به منظور نمایش در گزارشات ویرایش کنید می توانید از طریق بخش های مربوطه در نرم افزار مدیریت چک چالاک این کار را انجام دهید.

نرم افزار مدیریت چک چالاک 
نرم افزار مدیریت چک چالاک

مزیت استفاده از نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

استفاده از نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر، دارای مزیت هایی است که می توان به آن ها اشاره کرد. این نرم افزارها می توانند به شما در مدیریت برنامه های پرداخت و دریافت چک ها کمک کنند و به شما اجازه می دهند تا چک های دریافتی و پرداختی خود را به راحتی ردیابی کنید. برخی از مزایای استفاده از این نرم افزارها عبارتند از:

 • صرفه جویی در زمان:

با استفاده از یک نرم افزار یادآوری چک، شما می توانید به راحتی تاریخ های سررسید چک های خود را پیگیری کنید و از دست دادن زمان و انرژی ناشی از پیگیری دستی آن ها جلوگیری کنید.

 • دقت بیشتر:

با استفاده از یک نرم افزار یادآوری چک، شما می توانید به راحتی داده های چک های خود را به دقت بالا وارد کنید و مطمئن شوید که اطلاعات درستی را وارد کرده اید.

 • کاهش خطا:

با استفاده از یک نرم افزار یادآوری چک، خطاهای احتمالی در پیگیری چک ها و زمان بندی آن ها کاهش می یابد و مطمئن می شوید که هیچ چکی به اشتباه از دست نمی رود.

 • اطلاعات مرکزی:

با استفاده از یک نرم افزار یادآوری چک، می توانید اطلاعات چک های خود را در یک محل مرکزی نگه داری کنید و از دست دادن اطلاعات مربوط به چک ها جلوگیری کنید.

ذخیره سازی امن:

با استفاده از یک نرم افزار یادآوری چک، می توانید اطلاعات چک های خود را به صورت امن در نرم افزار ذخیره کنید و از دست دادن این اطلاعات جلوگیری کنید.

 • امکانات پیشرفته:

برخی از نرم افزارهای یادآوری چک، امکانات پیشرفته ای مانند پشتیبانی از اسکن کردن چک ها و افزودن توضیحات و نوت های مختلف را دارند و به شما اجازه می دهند تا به راحتی و با دقت بیشتر چک های خود را مدیریت کنید.

با توجه به مزایایی که این نرم افزارها دارند، استفاده از آن ها به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین مدیریتی را برای چک های خود داشته باشید و از این طریق مشکلاتی مانند پرداخت دیرهنگام چک ها و یا ردیابی نکردن چک های دریافتی را به راحتی رفع کنید.

نرم افزار یادآوری اقساط

از مزایای نرم افزار مدیریت چک چالاک ثبت چک های دریافتی و پرداختی و یادآوری اقساط همچنین مدیریت حساب ها و یاداوری کلیه پرداختی ها می باشد. بسیاری از امکاناتی که در نرم افزارهای مدیریت چک چالاک وجود دارد با یکدیگر مشترک است.

به طور مثال می توانید برای موعد سررسید و قسط، یادآور یا هشدار تعیین کنید. دسته بندی اقساط و پرداخت های آن ها از دیگر مزایای نرم افزار چالاک می باشد. نرم افزار چالاک قابل نصب بر روی کامپیوتر با ویندوزهای 7 و 8 و 10 و … می باشد.

دانلود نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

اپلیکیشن یاد آور چک چالاک برای همه افرادی که با چک کار می کنند بسیار کارآمد و مناسب است. یادآوری روز موعد چک یکی از ضروری ترین موارد در امور شغلی است.این برنامه مدیریت چک با آخرین تغییرات قوانین چک های بانکی سازگار است و بهترین عملکرد را دارد. 

نرم افزار یادآوری اقساط
نرم افزار یادآوری اقساط

ویژگی های نرم افزار یاد آور چک 

 1. ظاهری زیبا، ساده، و جذاب
 2. اضافه کردن چک با مشخصات ( مبلغ چک، شماره چک،تاریخ چک، تاریخ صدور چک،پشت نمره، شماره حساب، طرفین حساب، شعبه بانک، توضیحات اضافی، رنگ چک و… )
 3. ویرایش مشخصات چک
 4. حذف چک بصورت تکی و یا گروهی
 5. قابلیت نگهداری وضعیت چک (در انتظار،پاس شده،برگشتی،خرج شده،ابطال شده و ضمانت)
 6. تنظیم هشدار برای هر چک و نمایش هشدار(روز و ساعت و زنگ دلخواه)
 7. خلاصه وضعیت چک ها در ماه های مختلف
 8. جستجو و گزارشات پیشرفته
 9. پشتیبانگیری اطلاعات
 10. تغییر ساعت و تاریخ هشدار ها برای چک
 11. امکان خروجی گرفتن با فرمت Excel و PDF
 12. امکان ثبت نا محدود چک های بانکی

یادآوری چکهای دریافتی و پرداختی

نرم افزار چک چالاک نرم افزاری است جهت استفاده در تمام ارگان ها ، سازمان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین اصناف بزرگ و کوچک و هر شخصی که با چک سروکار دارد .این نرم افزار برای یادآوری چک و اقساط بانکی و … مورد استفاده قرار میگیرد.

دانلود نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر

یادآوری چکهای دریافتی و پرداختی
یادآوری چکهای دریافتی و پرداختی

کلام آخر 

با پیشرفت در حوزه نرم افزار، شاهد طراحی و عرضه اپلیکیشن های متنوع در زمینه های گوناگون هستیم. اگر قصد دارید از نرم افزار یادآوری چک برای کامپیوتر استفاده کنید توصیه ما به شما این است که به سراغ معتبرترین آن ها بروید.

زیرا استفاده از نرم افزارهای غیرتخصصی، مشکلات زیادی را برای شما به همراه خواهد آورد که باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیری به اعتبارتان خواهد شد.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *