برنامه دفترچه یادداشت و یادداشت روزانه

یادداشت نویسی یک ابزار فوق العاده موثر و در عین حال کم استفاده است. اگر آنرا درست انجام دهید، می توانید نتایج بهتری بگیرید. به وسیله نرم افزار یادداشت های روزانه چالاک می توانید تمامی ایده ها، یادداشت ها و نکات مفید روزانه خود را در دفترچه یادداشت و یا روی تقویم فارسی ثبت کنید. یادداشت ها روی دسکتاپ ویندوز خواهند بود و هر زمانی می توانید آنرا مشاهده کنید.

برنامه دفترچه یادداشت و یادداشت روزانه یکی از برنامه‌های کاربردی و مفید برای مدیریت کاری و شخصی است که توسط بسیاری از کاربران از جمله دانشجویان، کارمندان و کارآفرینان استفاده می‌شود. این برنامه قابلیت ایجاد یادداشت‌های متنی، صوتی و تصویری را داراست و به کاربران امکان می‌دهد تا یادداشت‌های خود را دسته‌بندی و سازماندهی کنند. همچنین، با قابلیت تنظیم برنامه‌های روزانه و هفتگی، کاربران می‌توانند به‌راحتی برنامه‌ریزی خود را بهبود دهند و مدیریت بهتری برای وظایف و مسئولیت‌هایشان داشته باشند.

در ادامه با دو قابلیت یادداشت های روزانه و دفترچه یادداشت نرم افزار چالاک آشنا خواهید شد.

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت چالاک

مطالب مرتبط: نرم افزار حسابداری شخصی

نرم افزار یادداشت های روزانه چالاک

مانند تصویر بالا می توانید یادداشت های روزانه را روی تقویم فارسی ثبت کنید . همچنین این یادداشت ها را می توانید روی دسکتاپ ویندوز مشاهده و ویرایش کنید.

برنامه دفترچه یادداشت

با قابلیت جستجو می توانید یادداشت های ثبت شده قدیمی را پیدا کنید و آنها را پرینت بگیرید و یا خروجی  PDF داشته باشید.

نرم افزار دفترچه یادداشت

در نرم افزار دفترچه یادداشت میتوانید دفترچه یادداشت های مختلفی را ایجاد کنید هر دفتر یادداشت میتواند شامل گروه و زیر گروه های مختلفی  باشد.

برخلاف بخش یادداشت های روزانه که برای هر روز فقط یک یادداشت می توانید ثبت کنید، در این بخش می توانید یادداشت های نامحدودی داشته باشید.

نرم افزار دفترچه یادداشت
نرم افزار دفترچه یادداشت

در این بخش می توانید یک دفترچه یادداشت جدید ایجاد کنید یا مواردی را که قبلا یادداشت کرده اید ان ها را مدیریت کنید. در صفحه اصلی نام هر دفترچه یادداشت مشاهده می شود که با دو بار کلیک روی هر کدام وارد یادداشت های آن دفترچه می شوید.

در قسمت جستجو می توانید یادداشت های مورد نظر را پیدا کنید.

 • مدیریت یادداشت ها

با دوبار کلیک روی هر دفترچه یادداشت مانند تصویر زیر به قسمت مدیریت یادداشت های دفترچه وارد می شوید با کلیک روی هر دسته بندی یادداشت های آن سرفصل نمایش داده می شوند.

امکانات هر یادداشت عبارتند از

 • ذخیره یادداشت : یادداشت های جاری را ذخیره میکند.
 • حذف یادداشت: یادداشت های جاری را حذف میکند.
 • افزودن متن: میتوانید متنی را از فایلهای ورد به یادداشت اضافه کنید.
 • ذخیره در ورد: یادداشت های جاری را در قالب فایل ورد ذخیره میکند.
 • پرینت یادداشت: می تونید یادداشت ها پرینت و یا خروجی  PDF بگیرید.

جهت دانلود نرم افزار یادداشت های روزانه چالاک می توانید از لینک زیر استفاده کنید. این نسخه به مدت 5 روز رایگان می باشد و شما می توانید نحوه کارکرد نرم افزار و امکانات آنرا مشاهده کنید.

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت چالاک

امکانات برنامه دفترچه یادداشت و یادداشت روزانه چالاک

برنامه دفترچه یادداشت و یادداشت روزانه دارای امکانات متعددی است که به کاربران در نوشتن و برنامه‌ریزی کاری و شخصی کمک می‌کند. برخی از امکانات این برنامه عبارتند از:

 1.  اضافه کردن یادداشت‌های متنی، صوتی و تصویری
 2.  ایجاد لیست‌های کاری و تنظیم برنامه‌های روزانه و هفتگی
 3. نمایش تقویم جهت پیگیری تمامی وظایف و مسئولیت‌ها
 4. قابلیت تنظیم یادآور برای وظایف و مسئولیت‌های مهم
 5. امکان دسته‌بندی یادداشت‌ها بر اساس موضوع و برچسب
 6. قابلیت جستجوی سریع بین یادداشت‌ها
 7.  امکان همگام‌سازی با سایر دستگاه‌های کاربران و دسترسی به یادداشت‌ها از هر جایی
 8. طراحی رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای استفاده راحت کاربران

به طور کلی، برنامه دفترچه یادداشت و یادداشت روزانه یک ابزار قدرتمند و کارآمد برای برنامه‌ریزی کاری و شخصی است که کاربران می‌توانند از آن بهره ببرند.

دانلود نرم افزار دفترچه یادداشت چالاک

با توجه به نیاز روزافزون کاربران به داشتن یک ابزار کاربردی برای نوشتن یادداشت‌های روزانه و برنامه‌ریزی کاری و شخصی، برنامه دفترچه یادداشت و یادداشت روزانه با قابلیت‌های کاربردی و گسترده طراحی شده است. این برنامه با قابلیت نمایش تقویم، امکان اضافه کردن یادداشت‌های متنی، امکان ایجاد لیست‌های کاری و تنظیم برنامه‌های روزانه و هفتگی، به کاربران کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و همواره از تمامی وظایف و مسئولیت‌های خود آگاه باشند. با استفاده از رابط کاربری ساده و کاربرپسند، کاربران می‌توانند به راحتی به تمامی قابلیت‌های این برنامه دسترسی داشته باشند و از آن بهره ببرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *