شرکت پیشگامان نسل چالاک

توسعه دهنده سیستم های نرم افزاری

گروه نرم افزاری چالاک از سال ۱۳۸۸ با هدف طراحی نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی شروع به کار کرد و تا کنون در حوزه نرم افزار موفق به طراحی ۷ محصول شده است. در سال ۱۳۹۴ بخش طراحی سایت به مجموعه ما اضافه شده است که در بخش طراحی فروشگاه های اینترنتی فعالیت میکند.

داستان شکل گیری نرم افزار چالاک

نسخه های اولیه نرم افزار چالاک تحت عنوان One Remind در سال ۱۳۹۰ با هدف خاطره نویسی طراحی شد. با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و پیشنهادات آنها نسخه های بعد منتشر و در دسترسی قرار گرفت. از نسخه ۴ به بعد تمرکز اصلی نرم افزار مدیریت کارهای روزانه (اداری، شخصی) بود و با توجه به نبود نرم افزار فارسی برای این کار و همچنین عدم پشتیبانی نرم افزار های خارجی با قدرت بیشتری وارد میدان شدیم.

چرا باید از نرم افزار چالاک استفاده کنیم؟

نرم افزار چالاک مجموعه ای از امکاناتی است که می توانید کارهای روزانه را در نرم افزار ثبت کنید و مدیریت بهتری بر انجام آنها داشته باشید. شما ممکن است بر حسب استفاده شخصی و یا اداری از بعضی از امکانات نرم افزار استفاده نکنید. دانلود و نصب نرم افزار توسط هزاران کاربر و بازخوردها و پیشنهادات آنها باعث طراحی نسخه سفارشی نرم افزار به صورت تحت شبکه برای شرکت هایی شد که چندین کاربر به صورت همزمان از آن استفاده میکنند. در نسخه تحت شبکه امکان مدیریت کاربران سیستم و سیستم مدیریت پروژه و کارهای گروهی اضافه شده است.

چالاک چه امکاناتی دارد؟

امکانات کلی نرم افزار شامل برنامه ریزی ها، گزارش نویسی، فعالیت های روزانه، مدیریت پروژه انفرادی ، هدف گذاری ، یادداشت نویسی، زمان بندی کارها ، مدیریت مشتریان، امور حسابداری شخصی، حسابداری فروشگاه و… می باشد.

برنامه آینده ما چیست؟

در نسخه بعدی نرم افزار سعی خواهیم کرد اپلیکیشن موبایلی  نرم افزار را طراحی کنیم. در نسخه موبایلی امکان سینک و همگام سازی اطلاعات بین نرم افزار و موبایل فراهم خواهد شد و در هر زمان و مکانی به اطلاعات نرم افزار دسترسی خواهید داشت