نرم افزار دفتر کار

دانلود نرم افزار دفتر کار چالاک

نرم افزار دفتر کار برای افرادی کاربرد دارد که با انبوهی از کارهای روزانه مواجه هستند از جمله تماس با مشتریان، تنظیم قرار ملاقات ها، وصول مطالبات، پرداخت اقساط، پیگیری انجام کارها، یادآوری های روزانه، ثبت گزارش کارها، ثبت هزینه ها، صدور فاکتور برای مشتریان و…..

نرم افزار دفتر کار چیست؟

به خاطر سپردن همه این کارها بدون یک نرم افزار کاربردی و ساده تقریبا غیر ممکن است. بدون پرداخت هزینه سنگین برای خرید نرم افزار شما با کمترین هزینه می توانید تمامی کارها و وظایف روزانه را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

نرم افزار دفتر کار

 

امکانات نرم افزار دفتر کار فارسی چالاک

 

یادآوری ها

می توانید قرارهای ملاقات، پیگیری کارها، تماس با مشتریان، تاریخ پرداخت اقساط و وصول چک ها و هر کاری که نیاز است به شما یادآوری شود را در این بخش از نرم افزار ثبت می کنید.

دفترچه تلفن

به وسیله قابلت دفترچه تلفن می توانید مخاطبین و مشتریان خود را در نرم افزار ثبت کنید. می توانید خروجی اکسل بگیرید، گزارشات دلخواه را پرینت کنید و برای مخاطبین پیامک ارسال کنید.

تقویم شخصی

بر اساس نیاز رویداد ها و فعالیت های روزانه شرکت و دفتر کار را در روی تقویم فارسی ثبت کنید. برای آنها گزارش انجام بنوسید و در صورت نیاز این رویداد ها به شما یادآوری خواهند شد.

یادداشت های روزانه

یادداشت ها را می توانید در دفترچه یادداشت های مجزا ثبت کنید و یا در روی تقویم فارسی بنویسید . با قابلیت جستجو و پرینت هیچ کدام از یادداشت ها را فراموش نمی کنید.

گزارش نویسی

می توانید گزارشات و صورت جلسه ها را در دسته بندی های مختلف ثبت کنید. همراه گزارشات می توانید فایل ها و اسناد را ضمیمه گزارشات کنید. بر اساس نیاز می توانید گزارشات را پرینت کنید و یا به PDF ذخیره کنید.

رویداد های مهم

رویداد های مهم خود را همراه با عکس در این بخش نرم افزار ثبت کنید . می توانید برای رویداد ها دسته بندی های مختلف ثبت کنید. با قابلیت جستجو می توانید رویداد مهم را دوباره به یاد بیاورید.

ارسال پیام کوتاه در نرم افزار

می توانید پیامک ها را در دو حالت ارسال به صورت گروهی و ارسال به صورت انفرادی انجام دهید . می توانید برای مشتریان و یا طرف حساب های خود پیامک ارسال کنید.

فعالیت های روزانه

می توانید وظایفی که در طول روز به شما محول می شود و یا کارهایی که مدیر در طول روز قرار است انجام دهد را همراه با اولویت بندی در نرم افزار ثبت کنید تا در زمان تعیین شده به شما یادآوری شوند.

امور حسابداری

در این بخش از نرم افزار می توانید هزینه ها و درآمد ها، وام ها و اقساط، چک های دریافتی و پرداختی، فاکتورهای خرید و فروش دفتر را ثبت کنید و بر اساس تاریخ دلخواه گزارش بگیرید.

مطالب مرتبط: نرم افزار منشی شرکت

هدف گذاری

می توانید اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت را ثبت کنید این نرم افزرا امکانات زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

  • تعیین دوره زمانی برای رسیدن اهداف تعیین شده
  • ثبت درصد پیشرفت هر فعالیت از هدف گذاری
  • ثبت ارزش گذاری برای هر فعالیت اهداف
  • قابلیت اتصال اهداف به یادآوری
  • محاسبه درصد پیشرفت و ارزش گذاری کلی اهداف
  • ثبت گزارش انجام برای اهداف با قابلیت پرینت

جهت دانلود نرم افزار دفتر کار چالاک می توانید از لینک زیر استفاده کنید. این نسخه به مدت 5 روز رایگان می باشد و شما می توانید نحوه کارکرد نرم افزار و امکانات آنرا مشاهده کنید.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *