نرم افزار یادآوری مناسبت ها

نرم افزار یادآوری مناسبت ها

با وجود قدرت باورنکردنی مغز ما، نمی توانیم بگوییم که همیشه خوب کار می کند. یکی از ایرادات مغز انسان این است که نمی تواند همه چیز را مانند کامپیوتر نگه دارد و بسیاری از چیزها به مرور زمان پاک می شوند. اینجا دقیقاً جایی است که می توانیم از نرم افزار یادآوری مناسبت ها کمک بگیریم!

نرم افزار یادآوری روز تولد

گوشی‌های هوشمند و کامپیوترها که این روزها تقریباً در اختیار همگان قرار دارند، می‌توانند تاریخ، تولد، سالگرد ازدواج، ساعت کاری و هر چیز دیگری را در حافظه خود ذخیره کنند تا در صورت لزوم آنها را به خاطر بیاوریم.

دانلود نرم افزار یادآوری مناسبت ها

 ویژگی یادآوری نه تنها برای تاریخ ها و تولدها استفاده می شود، بلکه می توانید از آن برای یادآوری هر چیز دیگری مانند به یاد آوردن زمان مصرف دارو، به یاد آوردن زمان پخش برنامه های تلویزیونی، به یاد داشته باشید که بازی فوتبال شروع شده است، به یاد داشته باشید که چه زمانی باید استفاده کنید. 

فرآیند استفاده از این قابلیت در برنامه های یادآوری بسیار ساده است و همانطور که ساعت گوشی خود را در ساعت مشخصی تنظیم می کنید تا صبح شما را از خواب بیدار کند، می توانید از برنامه یادآوری تولد به همان روش استفاده کنید.

تفاوت در این است که علاوه بر تعیین ساعت می توانید تاریخ را نیز مشخص کنید و برای آن ها حتی پیام تبریک بفرستید. در زیر نحوه استفاده از این قابلیت جالب و کاربردی این برنامه یادآوری تولد یا همان نرم افزار یادآوری مناسبت ها را توضیح خواهیم داد.

با استفاده از این قابلیت برنامه یادآوری تولد چالاک و سایر ویژگی هایی که برای این منظور طراحی شده اند این نرم افزار می تواند قبل از تولد و مناسبت،  آن را به شما یادآوری کند.

مطالب مرتبط: بهترین نرم افزارهای تقویم شخصی و سازمانی

نرم افزار یادآوری تاریخ تولد
نرم افزار یادآوری تاریخ تولد

نرم افزار یادآوری تولد دوستان

فراموش کردن روز تولد دوستان نزدیک یا خانواده اغلب یکی از کارهایی است که ما دوست نداریم در زندگی فراموش کنیم. خوشبختانه دنیای دیجیتال امروزی راه های زیادی برای یادآوری تولدها به ما ارائه می دهد. یکی از این روش ها نرم افزار تبریک تولد است که تولد دوستانمان را به ما می گوید.

دانلود نرم افزار یادآوری مناسبت ها

نرم افزار یادآوری چالاک

نرم افزار یادآوری چالاک، نرم افزاری مفید و کاربردی در شاخه نرم افزارهای شرکت چالاک؛ برای زمانبندی کارها و امور شخصی می باشد. برای مثال شما می خواهید در یک تاریخ و زمان خاص متن و پیغامی به شما یادآوری شود و یا نرم افزاری در ساعتی خاص اجرا گردد یا بسته شود.

اگر می خواهید در زمانی خاص، یک پیام تبریک به مشتری و یا همسر و فرزند و یا سایر افراد ارسال شود. با استفاده از قابلیت های فراوان این نرم افزار می توانید به راحتی و با بیشترین و بهترین دقت کارهای خود را زمانبدی کنید و از هیچ کاری عقب نمانید.

نرم افزار چالاک از محیطی کاملا فارسی با گرافیک عالی برخوردار است. همچنین از دیگر قابلیت های مفید این نرم افزار یادآوری پسوردها است که کاربر در آن می تواند پسوردهای خود را ذخیره و بر آن ها مدیریت کند. این نرم افزار امکانات دیگری از قبیل حسابداری شخصی، هدف گذاری و… نیز دارد که می توانید بعد از دانلود از آن ها استفاده کنید. 

نرم افزار یادآوری قرارها
نرم افزار یادآوری قرارها

قابلیت های کلیدی نرم افزار یادآوری تولد چالاک

 1. امکان تعیین زمان برای اجرا یا بستن یک مناسبت و یا جلسه و کار
 2. امکان تعیین زمان برای نمایش یک متن یا پیغام
 3. امکان تعیین زمان برای جلسات و کارها
 4. امکان تعیین تغییر تصویر برنامه
 5. امکان تعیین زمان برای یادآوری تولد دوستان و آشنایان
 6. امکان تعیین زمان برای ارسال پیامک به مشتریان و یا پیام تولد به دوستان
 7. امکان تعیین زمان برای یادآوری چک و اقساط و …
 8. امکان ذخیره کردن پسوردهای کاربر در برنامه جهت یادآوری
 9. امکان تنظیم تاریخ (شمسی) و ساعت برای یادآوری یک رویداد
 10. دارای محیطی کاملا فارسی
 11. دارای تاریخ شمار شمسی به صورت داخلی و خارجی
 12. دارای محیطی کاملا زیبا و گرافیکی
 13. دارای محیطی ساده جهت استفاده برای افراد پیشرفته و مبتدی
 14. همراه با سرعت و دقت بالا
 15. دارای پایگاه داده قوی برای ذخیره سازی پسوردها
 16. سازگار با تمامی نسخه های ویندوز 

نرم افزار یادآوری تاریخ تولد برای کامپیوتر

برای استفاده از این قابلیت نرم افزار چالاک میتوانید از قسمتی از برنامه که به این منظور ساخته شده‌اند استفاده کنید، و هم میتوانید بدون نیاز به نصبِ چیز اضافه‌ای در کامپیوتر خود، از تقویمِ سیستم خود برای این کار استفاده کنید، زیرا این قابلیت را در خود دارد.

دانلود نرم افزار یادآوری مناسبت ها

این برنامه قابلیت تنظیم تقویم شخصی را دارد و با استفاده از آن می توانید تمام مناسبت ها و کارها را در تقویم شخصی خود ذخیره کنید تا همه مناسبت ها و تولد دوستان و اعضای خانواده را به شما یاداوری کند و حتی امکان ارسال پیام تولد را نیز دارد. 

نرم افزار یادآوری تاریخ تولد برای کامپیوتر
نرم افزار یادآوری تاریخ تولد برای کامپیوتر

اضافه کردن تاریخ تولدها در تقویم نرم افزار یادآوری چالاک

اضافه کردن تاریخ تولد به تقویم شاید کار آسانی به نظر برسد، اما این کار به آن سرراستی که فکر می‌کنید نیست. دو راه کلی برای اضافه کردن تولد به تقویم چالاک وجود دارد که ما هر دو آنها را به در ادامه آموزش خواهیم داد.

روش اول: از راه دفترچه تلفن

یک نکته مهم در خصوص این روش وجود دارد و آن این است که برنامه چالاک از نوتفیکیشن تولد پشتیبانی می‌کند. این یعنی اگر روزانه به‌طور معمول تقویم‌تان را چک می‌کنید، تولدها را از دست نخواهید داد.

روش دوم : وارد کردن در بخش یادآوری نرم افزار چالاک

بخش یادآوری نرم افزار چالاک قابلیت وارد کردن هر نوع مناسبت و کار و جلسه و … را دارد و می توانید برای هر تاریخ و ساعتی یک یادآوری تنظیم کنید تا در موقع مشخص شده به شما یادآوری کند.

روش سوم: تنظیم تقویم شخصی

شما می توانید در تقویم شخصی چالاک تمام مناسبت ها را وارد کرده و با خیال راحت یادآوری را به نرم افزار چالاک بسپارید این نرم افزار حتی وقتی سیستم شما خاموش است تولد و یا مناسبت را به شما یادآوری می کند.

دانلود نرم افزار یادآوری مناسبت ها

نرم افزار یادآوری با تقویم شمسی
نرم افزار یادآوری با تقویم شمسی

مزایای استفاده از نرم افزار یادآوری مناسبت ها

استفاده از نرم افزار یادآوری مناسبت ها، به شما کمک می‌کند تا به سادگی و به موقع به تمام مناسبت‌های خود برسید و زندگی خود را به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی کنید.

در زیر به برخی از مزایای استفاده از چنین نرم افزارهایی اشاره می‌کنیم:

 • یادآوری مناسبت‌های مختلف: نرم افزار یادآوری مناسبت ها به شما کمک می‌کند تا به هیچ یک از مناسبت‌های خود، از جمله تولد، عروسی، سالگرد ازدواج، سالگرد اشتغال و… فراموش نکنید.
 • مدیریت و برنامه‌ریزی بهتر زمان: با استفاده از نرم افزار یادآوری مناسبت ها، می‌توانید بهتر و برنامه‌ریزی شده‌تر از زمان خود استفاده کنید و با این کار از تلف شدن زمان جلوگیری کنید.
 • ارسال پیام‌های تبریک: با داشتن لیستی از تمامی مناسبت‌های خود، می‌توانید به سرعت و به دقت پیام‌های تبریک خود را به افراد مورد نظر ارسال کنید.
 • ارتقای ارتباط با دیگران: با ارسال پیام‌های تبریک به افراد مورد نظر، می‌توانید رابطه‌ی خود را با دیگران ارتقا دهید و این کار می‌تواند به شما کمک کند تا در زندگی اجتماعی بهتر پیشرفت کنید.
 • سازماندهی بهتر زندگی: با داشتن یک نرم افزار یادآوری مناسبت ها، می‌توانید بهتر زندگی خود را سازماندهی کنید و به راحتی زمان خود را مدیریت کنید.
 • دسترسی آسان و همیشگی: با استفاده از نرم افزارهای یادآوری مناسبت ها، می‌توانید به صورت آسان و همیشگی به تمامی مناسبت‌های خود دسترسی داشته باشید و نگران فراموش کردن هیچ کدام از آنها نباشید.
 • تنظیم وقت بهتر برای تهیه هدیه: با داشتن یک لیست از تمامی مناسبت‌های خود، می‌توانید به بهترین شکل ممکن زمان تهیه هدیه برای افراد مورد نظر را تنظیم کنید و از نگرانی درباره تهیه هدیه در آخرین لحظه جلوگیری کنید.
 • ارتقای حافظه: استفاده از نرم افزارهای یادآوری مناسبت ها می‌تواند به شما کمک کند تا حافظه‌ی خود را بهتر کنید و در عین حال از فراموشی‌های بیشتر جلوگیری کنید.

کلام آخر…

ما در این مطلب نرم افزار یادآوری مناسبت ها را معرفی کردیم و به ویژگی های یادآوری تولد نرم افزار چالاک پرداختیم استفاده از نرم افزار یادآوری تولد باعث می شود ما تولد دوستان و آشنایان و اعضای خانواده را فراموش نکنیم و آن ها را غافلگیر کنیم. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *