نرم افزار برنامه ریزی چالاک

برای شما هم پیش آمده کارهای شخصی و روزانه خود را روی کاغذ و یا به صورت متن در موبایلتان یادداشت کنید. نرم افزار برنامه ریزی چالاک با این هدف طراحی شده است که به افراد کمک کند تا مدیریت بهتری بر انجام وظایف و کارهای روزانه خود داشته باشند. این کارها می توانید به صورت فردی یا گروهی در حالت های روزانه، هفتگی و ماهانه باشند.

امکانات نرم افزار برنامه ریزی چالاک

نرم افزار برنامه ریزی چالاک بر روی کامپیوتر و ویندوز قابل نصب است و افراد می توانند با اطمینان کارهای روزانه خود را به آن بسپارند. در ادامه با امکانات بیشتری از نرم افزار چالاک آشنا خواهیم شد.

 

نرم افزار دفتر کار

یادآوری ها

اگر برای ده روز آینده قرار ملاقاتی با مشتری دارید و نمی خواهید آنرا از دست دهید یا نمی خواهید تولد یکی از آشنایان را فراموش کنید این بخش از نرم افزار مناسب شماست. از این دست کارها بسیار زیاد هستند و با توجه به مشغله روزانه امکان فراموشی آنها بسیار زیاد است. می توانید یادآوری ها را در دوره های زمانی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه ثبت کنید. با قابلیت جدید یادآوری از طریق پیامک، نرم افزار در زمان تعیین شده آن را به شماره موبایل شما ارسال می کند.

مطالب مرتبط: مدیریت زمان چیست

 

فعالیت های روزانه

اگر کاری به شما محول شده است و باید آنرا طی چند روز انجام دهید و یا دوست دارید انجام دادن کارهای روزانه را اولویت بندی کنید می توانید آنها را در این بخش ثبت کنید.

هر کار می توانید زمان دار و دارای اولویت انجام باشد . می توانید برای آنها درصد پیشرفت و گزارش انجام بنویسید.

هدف گذاری

هدف گذاری عبارت است از یک هدف که برای رسیدن به آن مجموعه ای از فعالیت ها تعیین خواهند شد. مثلا هدف شما کاهش وزن ده کیلویی طی دو ماه آینده است یا خرید ماشین طی یک سال آینده برای هدف گذاری می توانید دوره زمانی تعیین کنید در هر لحظه درصد پیشرفت اهداف شما توسط نرم افزار محاسبه خواهد شد. 

در هدف گذاری هر فعالیت درصد پیشرفت و میزان ارزش گذاری دارد که می توانید برای هر کدام گزارش کار بنویسید.

 

 

برنامه ریزی

برنامه ریزی در این بخش از نرم افزار به صورت چک لیستی دلخواه از کارهای روزانه،هفتگی و ماهانه شماست. به طور مثال لیست کارهای روزانه برای مطالعه دروس کنکور یا برنامه روتین کار در دفتر شرکت درصد پیشرفت برنامه ریزی های شما در نرم افزار محاسبه خواهد شد.

 می توانید اهداف آینده را برای هر برنامه ریزی در نظر بگیرید، خروجی  PDF بگیرید و یا آنها را پرینت کنید.

 

امور حسابداری شخصی

بعضی وقت ها برنامه ریزی می تواند مدیریت درآمد و هزینه های زندگی یا محل کار باشد. این بخش شامل امکانات بسیار متنوعی در محیط ساده و کاربرپسند بدور از هرگونه پیچیدگی نرم افزار های حسابداری می باشد.

همه امکانات بالا به اضافه بخش امور حسابداری شخصی همه در یک نرم افزار هستند و شما لازم نیست برای تهیه هر کدام هزینه جداگانه ای بپردازید.

 

جهت دانلود نرم افزار برنامه ریزی چالاک می توانید از لینک زیر استفاده کنید. این نسخه به مدت 5 روز رایگان می باشد و شما می توانید نحوه کارکرد نرم افزار و امکانات آنرا مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *